Oppo’dan Apple’a misilleme: Bu tablet varken iPad’i kim ne yapsın?

Oppo‘nun yeni bir tablet çıkartacağı haberleri teknoloji dünyasında dikkat çekiyor. Bu yeni ürün Oppo Pad 3 adıyla anılacak ve ilk olarak Çin pazarında satışa sunulacak. Şimdilik Oppo’nun bu tabletin diğer pazarlarda da satışa sunulup sunulmayacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

Oppo Pad 3, güçlü donanım özellikleriyle öne çıkıyor. Dijital Chat Station isimli bir teknoloji analisti, Weibo üzerinden yaptığı paylaşımda bu tabletin 9,230mAh kapasiteli bir pil ile geleceğini, bu kapasitenin muhtemelen 9,500mAh olarak tanıtılacağını belirtti. Ayrıca, tabletin 3K çözünürlük sunan bir LCD ekranla donatıldığını ve bu ekranın büyüklüğünün bir önceki modele göre biraz daha fazla olacağını ifade etti.

Oppo’dan Apple’a misilleme: Bu tablet varken iPad’i kim ne yapsın?

Oppo Pad 3‘ün iç donanımı da oldukça etkileyici. Cihaz, Snapdragon 8 Gen 3 çipsetten gücünü alacak ve bu, Pad 2’deki Dimensity 9000 çipsetinden büyük bir gelişme olarak görülüyor. 16GB’a kadar RAM ve 512GB depolama alanı sunacak olan bu tablet, özellikle çoklu görevlerde yüksek performans vaat ediyor.

Metal bir gövdeye sahip olacağı belirtilen Oppo Pad 3, bu ay içerisinde piyasaya sürülecek. Önceki model Oppo Pad 2 ise 11.61 inçlik bir IPS LCD ekranla gelmişti ve bu ekran 2800 x 2000 piksel çözünürlük ile 144Hz tazeleme hızına sahipti. Yeni modelin ise ekran boyutunu 12 inçe çıkarabileceği konuşuluyor. Oppo’nun bu yeni tabletinin, gelişmiş teknik özellikleri ve büyük ekranıyla dikkat çekeceği kesin. Teknoloji tutkunlarının yeni çıkacak bu ürünü sabırsızlıkla beklediği söylenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x